PRVA HRL RUKOMETAŠICA

Rukometašice Murvice na gostovanju u Varaždinu u neizvjesnoj završnici ostale bez bodova

Valentina Prokić

KOKA – MURVICA 29:28 (15:16)

VARAŽDIN – Utakmica 21. kola Prve lige rukometašica. Arena Varaždin. Suci: Feletar (Bjelovar) i Rendulić (Kutina).

KOKA: Nemec, Jalušić 12 (7), Mrazović 3, Rogin 4, Bešenić, Domjan 1, Šopar, Vrabelj, Markulinčić 1, Furjan 1, Bešen, Strahija, Ljubić 6, Car 1.
MURVICA: Ljubanović, Prevendar 5, Jelenović 8 (4), Grozdek, Filipović 3, Masnić 8, Mandekić, Lekaj 1, Rajković, Debelić 3, Lončarić, Tomić.
Isključenja: Koka 8 minuta, Murvica 12 minuta. Sedmerci: Koka 7 (8), Murvica 4 (5)

U 55. minuti rezultat je bio 24:27 u korist Murvice, ali su zatim domaće rukometašice sa tri uzastopna pogotka izjednačile u 58. minuti. U posljednjoj minuti prvo je Jalušić pogodila za 28:27, Filipović je izjednačila, ali je Ljubić zabila pobjednički gol za Koku.