LIGA ZA OSTANAK PREMIJER LIGE

Rukometaši Zameta se raspali u drugom poluvremenu, pretrpjeli neugodan poraz u gostima kod Bjelovara

Zlatko Horvat

Tin Tomljanović/Foto Arhiva NL

omaći su izjednačili u 33. minuti (13:13), Zamet je još desetak minuta izdržao u egalu, a onda je krenuo potop.

BJELOVAR Susret 4. kola Lige za ostanak Paket 24 Premijer lige rukometaša: Bjelovar – Zamet 29:24 (10:12).

BJELOVAR: Prvonožac, Beljan 3, Kočonda, Ćurić, Repušić 8, Zadro 1, Hećimović, Špiler 4, Kozić, Lulić 5, Grgić, Jurjević 1, Milićević 2, Lukačec 5, Saraja, Jurišić.
ZAMET: Zena, Zarev 4, Ljevar 4, Njegovan, Lencović 2, Sorić, Tomljanović 10 (3), Smokrović 1, Starčević, Car 2, Mrakovčić 1, Perkov.
Sedmerci: Bjelovar -, Zamet 3 (3). Isključenja: Bjelovar 2, Zamet 2 minute.

Riječani su u 44. minuti posljednji put poveli (18:19), ali deset minuta kasnije bilo je jasno da će domaći sastav do bodova (26:21), koji im donose vrh ljestvice. Gosti su platili cijenu stvaralačke stanke, nakon što su odlično otvorili dvoboj. Poveli su 4:0 (8’), imali su 7:2 u 14. minuti, ali onda su preostalih 46 minuta igre izgubili s deset golova razlike. Domaći su izjednačili u 33. minuti (13:13), Zamet je još desetak minuta izdržao u egalu, a onda je krenuo potop.

Zamećani sada imaju dvije pobjede i dva poraza u četiri odigrana susreta u Ligi za ostanak.