Rukomet

Rukometaši Zameta odradili još jednu formalnost do kraja ligaške sezone, riječka momčad poražena kod Trogira

Foto S. DRECHSLER

Domaćin je slavio 27:24 u ogledu s poletnom mladom riječkom momčadi koja je nastojala pružiti čim jači otpor

TROGIR Utakmica Paket 24 Premijerlige rukometaša – Lige za ostanak: Trogir – Zamet 27:24 (13:9). Dvorana u Trogiru.

TROGIR: Lučin, Špika 2, Babić, Lucijan Drnasin, Piteša 7, Luigi Drnasin, Tokić 3, Maričić 6, Vulić 2 (2), Gajić, Vranješ 1, Perkušić 1, Bradarić – Šljujo 1, Trivković 4, Baković.

ZAMET: Pešić, Vučko 3 (2), Tomović 2, Krstić 4, Živković, Černeka 5 (2), Ogurlić, Islamović 3, Viskić, Kezić 1, Pikec 3, Klanac, Perkov 3.

Isključenja: Trogir 14, Zamet 10 minuta. Sedmerci: Trogir 3 (2), Zamet 5 (4).

Odrađujući formalnost do kraja ligaške sezone, rukometaši Zameta, koji su već ispali iz elitnog društva premijerligaša, poraženi su u Trogiru gdje je istoimeni domaćin nakon početnih minuta kontrolirao situaciju.

Imao je vodstvo na poluvremenu 13:9 i do konca je tu prednost materijalizirao za očekivanuj pobjedu, slavio je 27:24 u ogledu s poletnom mladom riječkom momčadi koja je nastojala pružiti čim jači otpor.