SuperSport Kup

RUDEŠ – RIJEKA 0:1! Rijeka je u polufinalu Kupa! Golčina Galešića odlučila utakmicu

Foto PIXSELL

RIJEKA Nogometaši Rijeke dominirali su kroz svih 90 minuta kod Rudeša, ali tek golčinom Galešića iz slobodnjaka su uspjeli i svladati živalog protivnika i tako izboriti polufinale SuperSport Hrvatskog kupa!

90+3. minuta KRAJ!

79. minuta GOOOOL! Napokon su Riječani poveli, Galešić je zabio golčinu iz slobodnjaka!

74. minuta Ranije je izašao Ivanović, a ušao Bogojević, a sada je Marića zamijenio Obregon.

62. minuta Još jedna velika šansa, ali Marić je pucao previsoko.

48. minuta Odmah na startu velika šansa Rijeke. Udarac Ivanovića vratar Rudeša je skrenuo te je lopta pogodila gredu, da bi onda Petrovič pokušao pospremiti odbijanac, ali bez uspjeha.

46. minuta Počeo je drugi dio, Grgić i Banda su izašli, unutra su Pjaca i Petrovič.

45+2. minuta Kraj prvog dijela.

45. minuta Još jedan pokušaj Rijeke koji je blokiran…

38. minuta Približava se kraj poluvremena, a golova još nema, iako je Rijeka ipak opasnija. Domaći se zasad dobro brane…

26. minuta Sada je Rijeka u dva navrata ubacivala u šesnaesterac, bilo je opasno za Rudeš, ali domaći se obrambeno dobro drže i sve uspijevaju očistiti.

12. minuta Dilaver je sada ubacio, Goda spustio glavom, da bi lopta došla do Marića čiji je udarac išao ravno u vratara.

8. minuta Grgić je ponovo aktivan na desnoj strani, ubacio je prema Mariću koji puca, ali Marković to brani.

3. minuta Dobar ubačaj Grgića, ali Pasariček je bio najbliže lopti pa je to očistio.

1.minuta Počela je utakmica.

RUDEŠ – RIJEKA 0:1

SC Rudeš. Sudac: Duje Strukan (Split). Strijelci: 0:1 Galešić (79′).

RUDEŠ (4-2-3-1): Marković, Šehić, Mrčela, Pavlović, Karačić, Pasariček, Vukmanović, Ćorić, Grezda, Latković, Špeljak.

RIJEKA (4-2-3-1): Zlomislić, Veiga, Galešić, Dilaver, Goda, Hodža, Banda, Pašalić, Fruk, Marić, Ivanović.