US OPEN

Rubljov zaustavio Karlovića u prvom kolu US Opena, Divu sa Šalate nije pomoglo ni 18 asova

Foto Reuters

Rubljovu je bilo potrebno sat i 38 minuta da nanese poraz Karloviću, 221. na ATP ljestvici, kojem nije pomoglo ni 18 asova serviranih u meču.

ZAGREB Hrvatski tenisač Ivo Karlović zaustavljen je u ponedjeljak u prvom kolu US Opena, bolji do njega bio je sedmi tenisač svijeta Rus Andrej Rubljov sa 6-3, 7-6(3), 6-3

Rubljovu je bilo potrebno sat i 38 minuta da nanese poraz Karloviću, 221. na ATP ljestvici, kojem nije pomoglo ni 18 asova serviranih u meču. Rus je servirao osam aseva. Karlović je u meču izgubio samo dva puta servis, jednom u prvom setu, a drugi u trećem. Drugi set je odlučen kroz tie break.

Ovo je bio njihov prvi međusobni ogled.

Prilikom nedavnog nastupa u Los Cabosu, popularni Doktor Ivo najavio je mogućnost da će mu US Open biti posljednji turnir karijere, ostaje pričekati da se slegnu dojmovi nakon čega će se vrlo vjerojatno oglasiti i sam Karlović.