La Liga

Real Sociedad zabio Granadi pet komada za prvu ovosezonsku pobjedu

Foto Real Sociedad, Instagram

MADRID Nogometaši Real Sociedada pobijedili su na domaćem terenu Granadu s čak 5-3 u utakmici četvrtog kola španjolske Primere.

Baskijski tim je poveo u devetoj minuti golom Takefusa Kube, a Granada je izjednačila u 35. minuti autogolom Robbena Le Normanda. Kubo je svojim drugim golom u 44. minuti vratio prednost Sociedadu koji je u nastavku poveo 5-1. Rezultat je prvo povisio Martin Zubimendi u 59. minuti, zatim je Ander Barrenechea pogodio u 67. minuti, dok je Miki Bosch autogolom u 76. minuti donio 5-1 domaćinu. Gosti su do kraja smanjili rezultat golovima Lucasa Boyea u 83. minuti i Briana Zaragoze u devetoj minuti sudačke nadoknade.

Real Sociedad ostvario je prvu pobjedu u novoj sezoni Primere i sada ima šest bodova, dok je Granada ostala na tri boda.