Budimir vs. Modrić

Real Madrid tek u završnici riješio pitanje pobjednika na tradicionalno zahtjevnom gostovanju

Aktualni europski i španjolski prvak pitanje pobjednika riješio je tek u posljednjem dijelu susreta

MADRID Nogometaši Real Madrida u 22. kolu španjolskog prvenstva slavili su na tradicionalno zahtjevnom gostovanju u Pamploni kod Osasune s 2-0.

Aktualni europski i španjolski prvak pitanje pobjednika riješio je tek u posljednjem dijelu susreta. Federico Valverde pogodio je u 78. minuti, a Marco Asensio postavio je konačan rezultat u 90. minuti. Real Madrid je šesnaestom pobjedom smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na pet bodova.

Ante Budimir  je odigrao cijelu utakmicu za Osasunu i promašio odličnu priliku u prvom dijelu, dok je Luka Modrić igrao svih 90 minuta za Real.