Prvenstvo Hrvatske

Primorje EB na novom zagrebačkom gostovanju očekivano potopilo Medveščak

Na "poluvremenu" je već bilo 9:5 za igrače trenera Igora Hinića, koji su, nastavljajući plivati ka pobjedi, povećavali razmak

ZAGREB Utakmica 8. kola hrvatskog prvenstva vaterpolista: Medveščak – Primorje Erste Bank 9:18 (2:2, 3:7, 3:5, 1:4). Plivalište u Sveticama.

MEDVEŠČAK: Jukić, Bobić, 2 Anzulović 1, Gavranić, Škaro, Šimić, Miljak, Šimunović, Kaluđerović,Sirovec, Krmek 2, Škiljić 1, Poropat 3.

PRIMORJE ERSTE BANK: F. Čubranić, Čunko 2, Jovančević 3, Letica, Brubnjak 5, Blažić 1, Vrbnjak 2, Rakovac 2, August, Jurišić, Babić, Paparić 1, M. I. Čubranić, Car 2.

Vaterpolisti Primorja Erste bank su na novom zagrebačkom gostovanju očekivano potopili domaći Medveščak. Zagrebačke “kapice” su nekako održavale ritam s riječkim gostima samo u prvoj četvrtini, koja je završila bez pobjednika, a tada je uslijedio riječki monolog.

Na “poluvremenu” je već bilo 9:5 za igrače trenera Igora Hinića, koji su, nastavljajući plivati ka pobjedi, povećavali razmak. Nakon treće četvrtine je bilo već bilo 14:8 za goste. Kanodada razigranih Riječana je nastavljena sve do konca utakmice.