PH vaterpolista

Vaterpolisti Primorja EB nisu uspjeli iznenaditi Jadran, Splićani ostvarili uvjerljivu pobjedu

Igor Hinić/Foto Arhiva NL

Gosti iz Dalmacije su doputovali u Rijeku ulozi favorita što im je mlada riječka momčad osporavala  u prve dvije četvrtine

PRIMORJE EB – JADRAN 5:12

RIJEKA Utakmica PH vaterpolista Primorje Erste bank – Jadran 5:12 (0:2, 3:2, 1:7, 1.1). Plivalište na Kantridi. Bez gledatelja. Suci Jović (Zagreb), Štampalija (Šibenik).

PRIMORJE ERSTE BANK: F. Čubranić, Čunko 1, Burburan, Letica, Brubnjak 1, Blažić 1, Vrbnjak 1, Rakovac, Augusti 1, Jurišić, Babić, Paparić, M. I. Čubranić, Car.

JADRAN: Podrug, Burić 3, Marinić Kragić 1, Bego, Butić 3, Pejković, Milardović 2, Radan, Bušelić, Delić 1, Šetka, Dužević 2, Čelar, Stojanac.

Igor Hinić, strateg primorjaša i njegov splitski gost, Mile Smodlaka, kormilar Jadrana, nekadašnji reprezentativni centarski asovi najveće svjetske klase su u različitim startnim pozicijama dočekali duel riječkih i splitskih kapica na Kantridi. Gosti iz Dalmacije su doputovali u Rijeku ulozi favorita što im je mlada riječka momčad osporavala  u prve dvije četvrtine. No, kako je odmicala utakmica popustila je koncentracija u redovima domaćina, dogodilo im se nekoliko pogrešaka što su gostujući favoriti spremno dočekali i kako je utakmica odmicala sve su više povećavali svoje vodstvo.