Snijeg odgodio dvoransku utakmicu u Minnesoti

Danko Radaljac

Minneapolis zameten u snijegu, dvorana za američki nogomet neupotrebljiva zbog nanosa na krovnoj konstrukciji 

Da snijeg može poremetiti i dvoranski sport pokazuje ekipa Minnesote Vikingsa, koja zbog oluje u Minneapolisu neće odigrati utakmicu američkog nogometa portiv NY Giantsa. Naime, višednevno sniježno nevrijeme u ovoj srednjezapdnoj američkoj saveznoj državi nabacalo je na kupolu velike dvorane tolike nanose da prijeti kolaps čitave krovne konstrukcije. U takvim uvjetima NFL-u jednostavno nije preostalo ništa drugo nego otkazati utakmicu u Minneapolisu, a prema SkySportsu, prebačena je za sutra navečer u Detroit.U međuvremenu, NY Giantsi koji ove godine jako dobro stoje u ligi s trenutnim omjerom 8-4 imali su i sami epopeju. Za svaki su slučaj iz New Yorka poletjeli prema Minneapolisu, no tamo nisu mogli sletjeti, jer je aerodrom zatovren zbog oluje. Avion je preusmjeren u Kansas City, a danas bi zbog utakmice trebali letjeti u Detroit.