Superliga odbojkaša

Odbojkaši Rijeke pali kraj Save nakon rijetko viđene drame u petom setu

Fran Pavlović/Foto V. KARUZA

Posljednji set protegao se čak do 44. poena, a utakmica je zašla u treći sat igranja

Marsonia – Rijeka 3:1

SLAVONSKI BROD Utakmica 17. kola Superlige odbojkaša: Marsonia – Rijeka 3:1 (25:19, 23:25, 25:20, 44:42). Sportska dvorana Vijuš. Gledatelja: 200. Suci: Vedriš i Šandl

MARSONIA: Kraljević (L), Janković, Šokčević, Pejanović, Dakić Marelja, Vrhovac (L), Đorđević, Begić, Bogdanović, Grgić, Karačić, Budim, Mehić.

RIJEKA: Maglica, Kupsjak, Dukić, Smiljanić, Mičetić, Banko (L), Baić, Pavlović, Banović, Maksimovski.

Odbojkaši Rijeke nisu uspjeli nastaviti mini niz pobjeda započet domaćom pobjedom nad posljednjim Zadrom, a nastavljen prošle subote na gostovanju kod Medicinar Trnja. Riječani su drugi put ove sezone doživjeli tijesan poraz od Brođana. Na Trsatu se igralo pet setova, ovoga puta Marsonija je stigla do pobjede nakon rijetko viđene drame u četvrtom setu. Posljednji set protegao se čak do 44. poena, a utakmica je zašla u treći sat igranja.

Riječani neće imati puno vremena za analizu ovoga posrtaja jer već u subotu ih na Trsatu (17.30 sait) čeka susjedski derbi protiv Rovinja. Pobjeda se nameće imperativno kako bi se napravio još jedan značajan korak prema ostanku u Superligi.