Slavlje Riječanki

Odbojkašice Rijeke CO slavile u Superligi nakon četiriju poraza, na Trsatu je pala zaprešićka ekipa

Katarina Blažević

Foto M. LEVAK

Riječanke su odlično otvorile susret, s dva seta u kojima su dominirale dobrom obranom i blokom, ali i s puno manje neforsiranih pogreški nego što je to bilo u prošlim susretima

RIJEKA Susret 7. kola Superlige odbojkašica: Rijeka CO – Nebo 3:1 (25:19, 25:18, 17:25, 25:18). Dvorana mladosti. Gledatelja: 100. Suci: Ramić i Jurković.

RIJEKA CO: Volarić (L), Štiglić, Pavačić, Francetić, Popić, Trcol, Sluga, Vekić, Smojver, Aleksa (L), Brkičić, Gregorović, Ščekić.

NEBO: Benko, Zagorec (L), Topić, Kozlek, Zajec, Dramac (L), Jurković, Dramac, Galić, Horvat, Bakić, Komarac, Matuško.

Odbojkašice Rijeke CO upisale su treću pobjedu u Superligi, nakon četiriju uzastopnih poraza.

Riječanke su odlično otvorile susret, s dva seta u kojima su dominirale dobrom obranom i blokom, ali i s puno manje neforsiranih pogreški nego što je to bilo u prošlim susretima. Tek su u trećem setu pale na prijemu i bloku, ali uspjele su to ispraviti u zadnjoj dionici.