Englesko prvenstvo

Wolverhampton stigao na četiri boda od pozicija koje vode u Ligu prvaka, Aston Villa slavila nakon 10 utakmica

Slavlje Wolvesa/Foto REUTERS

Za "Wolvese" strijelci su bili Raul Jimenez (45+2-pen), Leander Dendoncker (46) i Diogo Jota (74).

LONDON U 35. kolu Premier lige Wolverhampton je u nedjelju na domaćem terenu svladao Everton sa 3-0, te se je probio na šestu poziciju i četiri boda ga dijeli od mjesta koje bi ga odvelo u Ligu prvaka.

Za “Wolvese” strijelci su bili Raul Jimenez (45+2-pen), Leander Dendoncker (46) i Diogo Jota (74).

Nogometaši Aston Ville 2-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Crystal Palacea  zadržali su izglede za ostanak u prvoj engleskoj ligi.

Za prvu pobjedu Ville nakon 10 utakmica, odnosno od 28. siječnja, najzaslužniji je egipatski napadač Trezeguet koji je postigao oba pogotka, prvog u četvrtoj minuti nadoknadeprvog poluvremena, a drugog u 59. minuti.