Izmjene

Wolfsburgu prijeti izbacivanje iz Kupa zbog greške u utakmici u kojoj je Brekalo zabio pogodak

Josip Brekalo/Foto REUTERS

Trener Wolfsburga Mark van Bommel napravio je tri izmjene u regularnom dijelu utakmice, kao i tri u produžetku. Prema pravilima natjecanja mogao je napraviti pet izmjena, a dodatna šesta izmjena u produžecima nije dopuštena.

RIJEKA Njemački prvoligaš Wolfsburg prošao je u drugo kolo Kupa Njemačke pobjedom 3:1 nad četvrtoligašem Preussen Munsterom. Prvoligaš je skoro ostao bez pobjede nakon što je vodstvo Munsteru donio Hoffmeier u 74. minuti, ali je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo u 90. minuti poentirao za produžetke.

U produžecima je Wolfsburg zabio još dva pogotka, ali je moguće da će ipak ostati bez plasmana u drugo kolo Kupa.

Naime, trener Wolfsburga Mark van Bommel napravio je tri izmjene u regularnom dijelu utakmice, kao i tri u produžetku. Prema pravilima natjecanja mogao je napraviti pet izmjena, a dodatna šesta izmjena u produžecima nije dopuštena.

Zbog toga su iz Munstera najavili žalbu te ostaje za vidjeti što će odlučiti komisija i koja će kazna biti za Vukove.