Meksičko prvenstvo

VIDEO Pogledajte što je izveo vratar u Meksiku nakon što je dobio crveni karton

Nahuel Guzman/Foto REUTERS

Argentinski vratar Nahuel Guzman sklon je brojnim "trikovima"

RIJEKA America je svladala (3:0) u produžetku Tigres u uzvratnoj utakmici finala meksičke Lige MX, a utkamica će se pamtiti i po najnovijem potezu vratara poraženog Tigresa Nahuela Guzmana. Naime, Tigres je prvo ostao bez Raymunda Fulgencija koji je pocrvenio u 80. minuti, a onda je u 96. minuti drugi žuti karton dobio i argentinski vratar. No, Guzman nije sukladno pravilima otišao u svlačionicu već je odlučio produžetke pogledati skriven iza reklama i ispod cerade. Sve to snimile su TV kamere.

Inače, Guzman je sklon svakojakim potezima. U kolovozu je u utakmicu Liga kupa protiv Vancouvera tijekom jedanaesteraca izveo mađioničarski trik pretvaravši se da izvlači konopac iz ustiju. Zaradio je žuti karton, ali uspio smesti Ranka Veselinovića obranivši mu kazneni udarac.