Argentinsko prvenstvo

VIDEO Boca Juniors u ludoj završnici argentinskog prvenstva stigla do 36. titule, pomogao im je najveći rival

Boca je u zadnjem kolu odigrala 1:1 protiv Independienta pred svojim navijačima, no to ne bi bilo dovoljno da River nije iznenadio direktnog suparnika Racing u gostima

RIJEKA Boca Juniors stigla je do 36. titule prvaka Argentine, jednu više ima River Plate, a na 18. titula ostao je Racing. Epilog je to lude završnice argentinskog prvenstva. U posljednje kolo Boca je ušla s bodom više od Racinga. Boca je pred svojim navijačima dočekala Independiente, a Racing najvećeg Bocinog rivala River Plate. U posljednjih 20 minuta obje utakmice događali su se nevjerojatni preokreti u kojima su obje momčadi u jednom trenutku bile tako blizu, a tako daleko od titule.

Na kraju je Boca odigrala 2:2 protiv Independientea, a osvojila je prvo mjesto zahvaljući tome što je River dobio 2:1 u gostima Racinga.  Nesretni domaćim imao je u 90. minuti kod rezultata 1:1 penal kojega nije iskoristio, Racing je i dalje jurio po drugi gol, ali na kraju je primio pogodak.