Ivan Močinić/Foto Arhiva NL
Bivšeg hrvatskog reprezentativca na Šubićevac dovode kao zamjenu za kapetana Bulata koji će na ljeto u Dinamo
povezane vijesti
- VIDEO Igrač Hajduka tvrdi da igrači Rijeke vjeruju da nije skrivio crveni karton. Stigao mu je brutalan odgovor s Rujevice
- Rijeka pustila u prodaju ulaznice za četvrtfinale Kupa protiv Hajduka. Zaštićena prodaja traje do četvrtka
- Tijekom utakmice Hajduk-Rijeka uhićeno osam osoba, zaplijenjena pirotehnika
ŠIBENIK Utakmica na Šubićevcu nosi i puno poveznica. Rijeku vodi šibenski stožer, treneru Goranu Tomiću pomažu njegov kondicijski trener Tonći Cinotti i trener vratara Gojko Mrčela. Osim toga Rijeku se već duže vremena povezuje uz šibenskog vratara Labrovića i krilnog napadača Princea.
S druge strane nekoliko dana već sa Šibenčanima trenera Riječanin Ivan Močinić. Bivšeg hrvatskog reprezentativca na Šubićevac dovode kao zamjenu za kapetana Bulata koji će na ljeto u Dinamo.