La Liga

Sevilla preokretom svladala Real Sociedad, Budimirovoj Osasuni tri boda protiv Elchea

Youssef En Nesyri (Sevilla)/Foto REUTERS

Domaćin je poveo u 5. minuti golom Carlosa Fernandeza, no Sevilla je u nastavku prvog dijela okrenula rezultat, a strijelci su bili Fernando (22) i Youssef En Nesyri (24)

MADRID U susretu 33. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na gostovanju pobijedila Real Sociedad sa 2-1 ostvarivši petu pobjedu u posljednjih šest kola.

Sevilla se ovom pobjedom učvrstila na četvrtom mjestu, sada ima čak 17 bodova više od najbližih pratitelja Real Sociedada i Real Betisa. Domaćin je poveo u 5. minuti golom Carlosa Fernandeza, no Sevilla je u nastavku prvog dijela okrenula rezultat, a strijelci su bili Fernando (22) i Youssef En Nesyri (24). Ivan Rakitić je za goste igrao od 66. minute.

U drugom susretu Osasuna je pobijedila Elche sa 2-0 ostvarivši drugu uzastopnu pobjedu.

Golove za domaći sastav zabili su Kike Barja (38) i Diego Gonzalez (68) koji je loptu ispred Budimira ugurao u vlastitu mrežu. Budimir je za Osasunu igrao do 81. minute.

Atletico Madrid vodi sa 67 bodova, Real Madrid ima 66 bodova, Barca ima 65,  Sevilla 65 boda. Osasuna je sada na 12. mjestu sa 37 bodova.