Druga HNL

SESVETE – ORIJENT 1919 5:4 Kraj lude utakmice u Sesvetama, prekinut pobjednički niz Krimejčana

Igrači Orijenta 1919 su više od mjesec dana bez poraza

SESVETE Nogometaši Orijenta 1919 od 15 sati otvaraju 11. kolo Druge HNL gostovanje kod Sesveta. Ogled je to susjeda na ljestvici i dvije momčadi koje igraju dosta efikasan nogomet. Krimejčani su u velikom zaletu, dobili su tri posljednje utakmice, nisu više od mjesec dana izgubili utakmicu, a na gostovanje u Sesvete otputovali su s jasnom željom da nastave taj niz. U prilog tim nadama ide i pokazatelj temeljem kojega su Krimejčani vrlo neugodan gost ove sezone, a njihovi domaćini s druge strane nisu tako učinkoviti na domaćem terenu.

Čekamo službene sastave.

Stigli su sastav. U onom gostujućem nema iznenađenja.  Promjene su ulazak Flege umjesto Maružina, koji je na klupi za pričuve, a počinje i Kokorović umjesto Gadžea.

90. minuta: Kraj utakmice, prekinut je niz od tri uzastopne pobjede Krimejčana.

GOL!!! Geljić je u 69. minuti vratio Sesvećane u vodstvo.

GOL!!! Evo i osmog gola u Sesvetama! Ivan Smolčić je nakon ubačaja iz slobodnjaka poravnao na 4:4!

GOL!!! Nedugo nakon što se krenulo s centra Maružin je smanjio na 4:3.

46. minuta: Počelo je drugo poluvrijeme u Sesvetama, Milinović je uveo Gadžea i Maružina.

45. minuta: Kraj prvoga poluvremena.

GOL!!! Maružin u 47. minuti

GOL!!! Mikulić je u 43. minuti gotovo iz mrtvog kuta iznenadio Berkovića i vratio domaćine na dva gola prednosti.

GOL!!! Vedran Gerc je s nekoliko metara zabio za 3:2 u 41. minuti.

GOL!!! Orijent 1919 je smanjio na 3:1. Zabio je Tadejević nakon udarca iz kuta.

GOL!!! Hlevnjak je nakon udarca iz kuta u 27. minuti zabio i treći gol za Sesvećane.

GOL!!! Sesvećani su iz kontre u 26. minuti postigli svoj drugi pogodak. Zabio je Geljić.

15. minuta: Sjajna prilika za poravnanje, pucao je Gerc nakon prodora Smolčića, ali je domaći vratar odlično reagirao.

GOL!!! Sesvećani su preko Matea Topića iskoristili prvu priliku na utakmici, Orijent 1919 gubi od 7. minute.

1.minuta: Počela je utakmica.

Foto galerija: Utakmica Druge HNL između nogometaša Sesveta i Orijenta 1919 Foto: Davor Kovačević

SESVETE – ORIJENT 1919 5:4

Igralište u Sesvetama. Gledatelja: 200. Sudac: Jakov Titlić (Hrvace). Strijelci: 1:0 Topić (7′), 2:0 Geljić (26′), 3:0 Hlevnjak (29′), 3:1 Tadejević (38′), 3:2 Gerc (41′), 4:2 Mikulić (43′), 4:3 Maružin (47′), 4:4 Smolčić (54′), 5:4 Geljić (69′). Žuti kartoni: Brigić, Topić, Kožić (Sesvete), Flego, Liber, Tadejević, Črnko (Orijent 1919).

SESVETE: Čabraja, Kastrati, Zenko, Kožić, Geljić, Topić, Mikulić, Malekinušić, Brigić, Majić, Hlevnjak.

ORIJENT 1919: Berković, Mulac, Fatić (od 77′ Črnko), Gerc, Liber, Flego (od 46′ Maružin), Smolčić, Monjac, Kokorović (od 46′ Gadže), Vidas, Tadejević.