Serie A

Sassuolo autogolom došao do gostujuće pobjede i prekinuo negativni niz

AUTOGOL - Federico Barba (Benevento)/Foto REUTERS

Strijelac jedinog pogotka u 45. minuti bio je branič Beneventa Barba nesretno poslavši loptu u svoju mrežu u pokušaju da spriječi ubačaj Boge

BENEVENTO U posljednjoj utakmici 30. kola talijanske Serie A Sassuolo je kao gost svladao Benevento s 1-0 (1-0).

Strijelac jedinog pogotka u 45. minuti bio je branič Beneventa Barba nesretno poslavši loptu u svoju mrežu u pokušaju da spriječi ubačaj Boge, koji je u slalomu prošao kroz domaću obranu. I jedni i drugi su imali prilike za pogotke u drugom poluvremenu, ali je rezultat ostao nepromijenjen.

Sassuolo je prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede i 11. trijumfom u sezoni došao do 43 boda što ga svrstava na osmo mjesto. Benevento je ostao na 30 bodova i nalazi se na 16. poziciji, osam bodova iznad zone ispadanja.