Rabotnički traži odštetu, iako je prethodno bilo drugačije dogovoreno. Ništa, mi se okrećemo drugim rješenjima. U kombinacijama je još jedan Meksikanac, otkriva predsjednik "bijelih" Robert Komen
RIJEKA – Predsjednik »bijelih« Robert Komen nije danas otputovao u San Marino na sastanak s čelništvom »Rabotničkog« »raspetljati čvor« zvan Borče Manevski.
Čelni čovjek »bijelih« sve je riješio telefonskim putem odustavši od angažmana 26-godišnjeg ofenzivnog veznjaka. Razlog?
– »Rabotnički« traži odštetu, iako je prethodno bilo drugačije dogovoreno. Ništa, mi se okrećemo drugim rješenjima. U kombinacijama je još jedan Meksikanac, ali želja nam je i jedan igrač s ovih prostora. Sigurno ćemo dovesti jednog, ako ne i dva igrača… – kaže predsjednik »bijelih« Robert Komen.