Korak do titule

Rakitić strijelac u porazu Seville kod Real Madrida, Benzema u 92. minuti pogodio za slavlje Kraljeva

Luka Modrić igrao je do 81. minute, a Rakitić cijelu utakmicu

MADRID Nogometaši Real Madrida napravili su veliki korak ka španjolskoj tituli nakon što su u gostima u 32. kolu Primere velikim preokretom svladali Sevillu s 3-2.

Domaći su poveli su u 21. minuti golom Ivana Rakitića iz slobodnog udarca s 16 metara, kada se razmaknuo živi zid Reala, a lopta prošla kroz njega i prevarila Courtoisa.Rakitiću je to bio sedmi gol u ove sezone, a samo četiri minute kasnije Erik Lamela je povećao na 2-0.

Real se ipak vratio i preokrenuo, a sve je počelo golom Rodryga u 50. minuti, nastavilo pogotkom Nacha u 83., da bi “joker” ove sezone Karim Benzema zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade za slavlje Reala.

Luka Modrić igrao je do 81. minute, a Rakitić cijelu utakmicu.

Real ima 75 bodova, 15 više od Seville, Barcelone i Atletica, a dokraja je još šest kola.