PSG i Monaco izborili polufinale Kupa, Kovačeva momčad s igračem više od 51. minute svladala Lyon

Niko Kovač/Foto REUTERS

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 51. minuti kada je Lyon ostao s igračem manje nakon isključenja Sinalyja Diomandea. S igračem više Monaco je ubrzo zabio dva gola...

PARIZ Nogometaši PSG-a i Monaca izborili su plasman u polufinale francuskog nogometnog Kupa pridruživši se Montpellieru i četvrtoligašu Rumillyju Vallieresu kojima je to uspjelo u utorak.

Monaco, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, je polufinale izborio gostujućom pobjedom protiv Lyona sa 2-0. Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 51. minuti kada je Lyon ostao s igračem manje nakon isključenja Sinalyja Diomandea. S igračem više Monaco je ubrzo zabio dva gola, a strijelci su bili Wissam Ben Yedder (54-11m) i Kevin Volland (61).

U drugom susretu večeri PSG je bez suviše stresa pobijedio Angers sa 5-0. Tri gola je zabio Icardi (9, 68, 90), a među strijelce su se upisali i Manceau (23-ag) i Neymar (65).