Bundesliga

Pobjede Bayerna i Leipziga, Lewandowski zabio 22. pogodak u 17. prvenstvenom ogledu, asistencija Olma

Robert Lewandowski i Leon Goretzka (Bayern)/Foto REUTERS

BERLIN Nogometaši Bayerna i Leipziga upisali su minimalne pobjede u 17. kolu Bundeslige, pa Bavarci i dalje imaju četiri boda prednosti u odnosu na Leipzig.

Europski prvak Bayern slavio je s 1-0 kod Augsburga, a jedini gol zabio je Lewandowski iz penala u 13. minuti. Poljaku je to 22. gol u 17 prvestvenih dvoboja.

Leipzig je kod kuće također s 1-0 pobijedio Union Berlin zahvaljujući golu Forsberga u 70. minuti na dodavanje bivšeg igrača Dinama Olma.

Freiburg je na svom terenu s 3-0 nadigrao Stuttgart, a Borna Sosa je za goste igrao do 63. minute.

Freiburg i Eintracht odigrali su 2-2, dok je Koeln slavio kod Schalkea s 2-1 golom Thielmanna (90+3).