Prva HNL

NOVI POSRTAJ Marko Tolić okrunio preokret Lokomotive i produbio osječku krizu, Rijeka pala na peto mjesto

Vedran Jugović (Osijek) i Stipo Marković (Lokomotiva)/I. KRALJ/Foto PIXSELL

Ovaj poraz dodatno je gurnuo Osječane u probleme, a posebno trenera Dinu Skendera čiji odlazak su navijači počeli zazivati tijekom remija s Varaždinom prije sedam dana. Ovo je treća utakmica Osječana zaredom bez pobjede...

ZAGREB Nogometaši Lokomotive svladali su 2:1 Osijek u prvoj utakmici 9. kola Prve HNL. Gosti su poveli u 7. minuti preko Mirka Marića, poravnao je Dino Halilović u 37. minuti, a pobjednički pogodak djelo je Marka Tolića u 88. minuti. “Lokosi” su ovom pobjedom i 14 bodova na kontu skočili na treću poziciju na prvenstvoj ljestvici, te pritom pogurnuli Rijeku s 12 bodova i dvije utakmice manje na peto mjesto. Osijek je s 13 bodova pao na četvrto mjesto. Ovaj poraz dodatno je gurnuo Osječane u probleme, a posebno trenera Dinu Skendera čiji odlazak su navijači počeli zazivati tijekom remija s Varaždinom prije sedam dana. Ovo je treća utakmica Osječana zaredom bez pobjede…