prva hnlž

Nogometašice Rijeke nakon tri uzastopna poraza konačno upisale pobjedu, bolje su bile od Donata

Katarina Blažević

Petra Mikulica/Foto: M. LEVAK

RIJEKA Susret 9. kola Prve HNLŽ: Rijeka – Donat 3:1 (1:0). Stadion Kantrida. Bez gledatelja: Sudac: Ivan Šantić (Kastav). Strijelkinje: 1:0 Šulentić (31′), 2:0 Mikulica (57′), 2:1 Savčić (61′), 3:1 Vlastelica (80′).

RIJEKA: Vidović, Jović, Jurić (od 64′ Kožul), Pavlović, Veleska (od 46′ Jazvec, od 87′ Jahić), Mikulica, Branković, Mišković, Kraljić (od 46′ Ciglarić), Vlastelica, Šulentić.
DONAT: Adamović, Burčul, Serdar, Ćubić, Mijoč, Balić, Đukić, Savčić (od 71′ Klapan), Goja (od 85′ Rožić), Barbir (od 71′ Dubravica), Ivandić.

Nogometašice Rijeke nakon tri su se uzastopna poraza vratile pobjedama. Laura Vlastelica je pogodila u 80. minuti za nova tri boda Riječanki, koje su na Kantridi povele u 31. minuti preko Eme Šulentić. Povećale su domaće vodstvo u 57. minuti pogotkom Petre Mikulice, ali gošće su se uspjele vratiti samo četiri minute kasnije.