Aktivan rezultat

Nogometašice Osijeka remizirale protiv Islanđanki u kvalifikacijama za LP, uzvrat na Islandu za osam dana

Foto PIXSELL

Gošće su bile aktivnije, uputile više udaraca (11-7), ali su Osječanke bile preciznije jer je više njihovih lopti zahtjevalo intervenciju islandske vratarke (5-3).

OSIJEK Nogometašice Osijeka su na svom terenu u Gradskom vrtu odigrale 1-1 (1-1) protiv islandskog Breidablika u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu prvakinja.

Gošće su povele u 24. minuti pogotkom Selme Sol Magnusdottir, a u 31. minuti je izjednačila Merjema Medić koja je u odlično odigranom kontranapadu uspjela prebaciti gostujuću vratarku Ivarsdottir.

Uzvratna utakmica je na rasporedu u četvrtak, 9. rujna, s početkom u 19 sati po srednjoeuropskom vremenu.