Druga NL

Nogometaši Opatije poraženi kod Trnja, Tonći Kukoč propustio realizirati kazneni udarac u nastavku

Tonći Kukoč/V. KARUZA

Crno bijeli su na gostovanju kod Trnja doživjeli drugi poraz nakon što su primili dva pogotka kakva se ne bi smjela događati momčadi prepunoj iskusnih, prvoligaških igrača

TRNJE – OPATIJA 2:0

ZAGREB Utakmica 6. kola Druge NL: Trnje – Opatija 2:0 (1:0). Igralište Trnja. Gledatelja: 300. Sudac: Nikola Kristić (Ćeralije). Strijelci: 1:0 Kesse (31′), 2:0 Marić (66′). Žuti kartoni: Ceraj (Trnje), Kukoč, Malinić i Kordić-Gružić (Opatija)

TRNJE: Rendulić, Brkić (od 89′ Šare), Prpić, Marić, Ceraj, Ninčević (od 89′ Baneković), Vidović (od 83′ Mizić), Povoljnjak (od 83′ Dobrilović), Kesse, Heteši, Došen (od 61′ Banić).

OPATIJA: Čorić, Malinić, Jugović (od 83′ V. Bogolin), Gavrić, Junuzović (od 66′ Ajayi), Kavčič, Pejanović (od 66′ Macan), Arsenijević (od 46′ Jabita), Kordić-Gružić (od 83′ Grbac), Lagumdžija, Kukoč.

Nogometaši Opatije nastavili su mršavi niz rezultata na otvaranju drugoligaške sezone. Crno bijeli su na gostovanju kod Trnja doživjeli drugi poraz nakon što su primili dva pogotka kakva se ne bi smjela događati momčadi prepunoj iskusnih, prvoligaških igrača. Na sve to nadovezali su se i promašaji među kojima se ističe i kazneni udarac. U 70. minuti domaći vratar Rendulić zaustavio je udarac Tonćija Kukoča nakon čega je bilo jasno da će Trnjani ostvariti prvu pobjedu ove sezone.