La Liga

Može se i bez Messija: De Jong i mladi Puig donijeli Barci četvrtu prvenstvenu pobjedu u nizu

Frenkie de Jong/Foto REUTERS

Barcelona je treća s 37 bodova, sedam manje i dvije utakmice više od vodećeg Atletica, dok Real bježi tri boda. Elche je predzadnji sa 17 bodova.

BARCELONA Nogometaši Barcelone slavili su u 20. kolu Primere u gostima kod Elchea s 2-0, a pobjedom su se popeli na treće mjesto.

Katalonci su u Elche stigli bez Lea Messija, ali su ipak stigli do četvrte prvenstvene pobjede u nizu.

Zasluge idu Nizozemcu Frenkie de Jongu u 39. minuti i mladom Riqui Puigu, koji je minutu prije kraja zabio svoj prvi gol za Barcu.