Inter vs. Cagliari

Milanski Inter preokretom došao do velike pobjede i skočio na drugo mjesto Serie A

Romelu Lukaku/Foto REUTERS

RIM U prvom nedjeljnom dvoboju 11. kola Serie A Inter je slavio kod Cagliarija s 3-1 i skočio na drugo mjesto.

Otočani su poveli golom Riccarda Sottila (43), a Inter je izjednačio u 77. minuti preko Nicola Barelle. Milanezi su do pobjede došli u samoj završnici – prvo je Danilo D’Ambrosio u 84. minutu zabio za 2-1, a konačan rezultat postavio je Romelu Lukaku golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu, a Ivan Perišić prvo poluvrijeme kod Intera, dok je Marko Rog kod domaćina upisao svih 90 minuta.

Nakon sedme pobjede Inter je drugi na tablici s 24 boda, dva boda manje od lidera Milana, a Cagliari je 12. s 12 bodova.