Serie A

Milan uzeo tri boda protiv ekipe koja se bori za opstanak, Rebić igrao od 76. minute

Hakan Calhanoglu/Foto REUTERS

Ante Rebić igrao je za Milan od 76. minute, dok Mario Mandžukić nije konkurirao za nastup.

MILANO Nogometaši Milana prenoćit će na drugoj poziciji ljestvice talijanskog prvenstva zahvaljujući 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Beneventa u susretu 34. kola.

Milan je poveo u samom otvaranju utakmice lijepim golom Calhanoglua (6), a pobjedu je potvrdio Hernandez (60) pospremivši odbijanac nakon udarca Ibrahimovića u mrežu.

S ova tri boda Milan je skočio s pete na drugu poziciju na ljestvici sa 69 bodova, jedan manje ima treća Atalanta, a po tri manje četvrti Napoli i peti Juventus. Svi oni će svoje susrete 34. kola igrati u nedjelju, Atalanta u gostima kod Sassuola, Napoli na svom terenu protiv Cagliarija, a Juventus u gostima kod Udinesea.

Benevento je ostao u zoni ispadanja, 18. sa 31 bodom, koliko imaju i 16. Torino, koji će u ponedjeljak igrati protiv Parme, te 17. Cagliari.