Serie A

Milan pobjedom nad Parmom nastavio pozitivan niz, Ante Rebić igrao do 61. minute

MILANO  Nogometaši Milana nastavili su seriju pozitivnih rezultata u talijanskom prvenstvu svladavši kao domaćini u susretu 33. kola Parmu sa 3-1 (0-1).

Gosti su poveli krajem prvog poluvremena golom Kurtiča (44), no početkom nastavka domaći su vrlo brzo preokrenuli odličnim golom Kessiea (55) i lijepom akcijom koju je okrunio Romagnoli (59). Konačnih 3-1 postavio je Calhanoglu (77).

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić igrao je za Milan od 61. minute.

Sedmi Milan sada ima 53 boda, kao i šesti Napoli, koji je na gostovanju kod Bologne igrao 1-1, bod više uz utakmicu manje ima peta Roma, a sedam bodova manje uz također utakmicu manje ima osmi Sassuolo.

U Bologni je Napoli poveo golom Manolasa (7) iz gužve u kaznenom prostoru, dok je poravnao Barrow (80).

Marko Rog odigrao je čitav susret za Cagliari koji je na gostovanju kod Sampdorije izgubio s uvjerljivih 0-3 (0-2). Domaće, koji su ovom pobjedom napravili ogroman korak ka osiguranju ostanka, u vodstvo je doveo Gabbiadini (8), da bi potom još dva gola postigao Bonazzoli (40, 53) od kojih je posebno atraktivan bio onaj za 2-0.