Liga prvaka

Mamić sa Žalgirisom u 3. pretkolu, težak poraz Vrsaljka i Olympiacosa

Šime Vrsaljko odigrao je čitavu utakmicu za Olympiacos koji je izgubio s uvjerljivih 0-4 na svom terenu od Maccabija iz Haife

Hrvatski branič Petar Mamić odigrao je svih 90 minuta za litvanskog prvaka Žalgiris koji se 2-0 (1-0) gostujućom pobjedom protiv Malmoa plasirao u 3. pretkolo Lige prvaka.

Žalgiris je uspjehom u Švedskoj potvrdio 1-0 pobjedu iz prve utakmice na svom terenu, a Josip Tadić je ostao na klupi “zelenih” iz Vilniusa.

Sljedeći suparnik Žalgirisu bit će norveški Bodo/Glimt koji je s čak 8-0 svladao Linfield iz Sjeverne Irske.

Šime Vrsaljko odigrao je čitavu utakmicu za Olympiacos koji je izgubio s uvjerljivih 0-4 na svom terenu od Maccabija iz Haife te se tako vrlo rano oprostio od Lige prvaka jer je prvi dvoboj ovih suparnika okončan bez pobjednika 1-1.

Ivan Santini ušao je u igru u 78. minuti za Zurich koji je nakon produžetka ispao od Karabaha. Nakon 90 minuta bilo je 2-1 za Zurich, no kazahstanski je prvak u dodatnih pola sata poravnao na 2-2 i plasirao se dalje jer je u prvoj utakmici slavio sa 3-2.

REZULTATI UZVRATNIH SUSRETA 2. PRETKOLA (u zagradama su rezultati prvih utakmica),