Francusko prvenstvo

Lyonu bod kod Rennesa dovoljan da zadrži prvo mjesto, Pochettinov PSG i Kovačev Monaco uvjerljivi

Niko Kovač/Foto REUTERS

PARIZ Nogometaši Lyona zadržali su vodstvo na tablici odigravši 2-2 kod Rennesa u

Lyon je sačuvao bod prednosti ispred PSG-a, koji je u Parizu nadigrao Brest s 3-0 pogocima Moise Keana, Maura Icardija i Pabla Sarabije. Na klupi PSG-a uspješno je debitirao novi trener Mauricio Pochettino.

Bordeaux je s 2-1 na svom travnjaku slavio protiv Lorienta, a Toma Bašić je za domaćine cijelu utakmicu. Marseille je odigrao 0-0 kod Dijona, a Duje Ćaleta Car je odigrao svih 90 minuta za goste.

U pobjedi trećeplasiranoga Lillea kod Nimesa (1-0) Domagoj Bradarić je igrao do 65. minute.

Monaco – Angers 3:0 (1:0)
Metz – Nica 1:1 (0:1)
Dijon – Olympique Marseille 0:0
Girondins Bordeaux – Lorient 2:1 (2:1)
Montpellier – Nantes 1:1 (1:0)
Nimes – Lille 0:1 (0:1)
PSG – Brest 3:0 (1:0)
Lens – Racing Strasbourg 0:1 (0:1)