Ligue 1

Lyon potopio Kovačev Monaco, u prvome poluvremenu im zabili četiri gola

Niko Kovač/Foto PIXSELL

Lyonu je ovo druga pobjeda u nizu i peti susret bez poraza, dok je Monaco ovim porazom produžio lošu seriju rezultata...

LYON U derbiju osmog kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon je pobijedio Monaco, kojeg vodi Niko Kovač sa 4-1.

Domaćin je već u prvom poluvremenu zabio četiri gola, a potom u nastavku mirno obranio prednost.

Golove za Lyon zabili su Memphis Depay (12), Karl Toko Ekambi (34, 44) i Houssem Aouar (41-11m), dok je strijelac za goste bio Wissam Ben Yedder (48-11m). Lyon je od 89. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Melvin Bard.

Lyonu je ovo druga pobjeda u nizu i peti susret bez poraza, dok je Monaco ovim porazom produžio lošu seriju rezultata, u zadnjih pet kola momčad iz Kneževine ostvarila je samo jednu pobjedu.