LIGUE 1

Lille remizirao sa Strasbourgom i propustio priliku pobjeći PSG-u na vrhu ljestvice

Jonathan David/Foto: REUTERS

PARIZ Vodeći sastav francuske nogometne lige, Lille odigrao je 1:1 protiv Strasbourga u susretu 27. kola Le Championnata, propustivši priliku pobjeći PSG-u na četiri boda viška.

Gosti su poveli u 36. minuti preko Ludovica Ajorquea, a izjednačio je Jose Fonte četiri minute prije kraja.

Domagoj Bradarić nije igrao za Lille.

Monaco je pobijedio Brest sa 2:0 produživši niz bez poraza na 11 susreta, a Angers i Lens su odigrali 2:2, Mateo Pavlović nije nastupio za domaći sastav.

Vodi Lille sa 59 bodova, dok PSG ima dva boda manje. Lyon i Monaco imaju po 55 bodova, no Lyon ima i utakmicu manje.