MLS liga

Kreilach zabio u prvoj utakmici njegove momčadi nakon nastavka MLS lige, Punčecovi izgubili u 97. minuti

Damir Kreilach/Foto REUTERS

Real Salt Lake pobijedio je Colorado Rapidse rezultatom 2:0, a jedan pogodak djelo je Kreilacha ('76)

ORLANDO MLS liga nastavljena je na Floridi nakon pauze zbog koronavirusa, prvo je na rasporedu grupna faza nakon čega slijede eliminacijske utakmice krajem srpnja. Tijekom današnjeg su dana prvu utakmicu grupne faze odigrali i bivši igrači Rijeke – Damir Kreilach i Roberto Punčec.

Real Salt Lake pobijedio je Colorado Rapidse rezultatom 2:0, a jedan pogodak djelo je Kreilacha (’76). Prvi gol na utakmici zabio je Rusnak u 27. minuti.

U istoj skupini s Kreilachom nalazi se i Punčec, odnosno njegov Sporting Kansas City, koji danas ipak nije imao toliko sreće. Vodili su rezultatom 1:0 protiv Minnesote do 92. minute kada je Shelton loptu pospremio u vlastiti gol, a u 97. minuti Molino im je donijeo i konačnu pobjedu. Doduše, Kansas City je od 74. minute igrao s igračem manje, isključen je bio vratar Melia.