Bundesliga

Andrej Kramarić napokon zaigrao nakon ozljede, ali Hoffenheim ostao bez pobjede u Dusseldorfu

Hoffenheim je gostovao kod Fortune Düsseldorf i već u 9. minuti ostao je s igračem manje, jer je crveni karton zaradio branič Benjamin Hübner

DUSSELDORF Hoffenheim je gostovao kod Fortune Düsseldorf u 30. kolu Bundeslige i već u 9. minuti ostao je s igračem manje, jer je crveni karton zaradio branič Benjamin Hübner. Unatoč tome i ranom vodstvu domaćina preko Rouwena Henningsa (5), Hoffenheim je uspio preokrenuti golovima Moanesa Daboura (16) i Stevena Zubera (61). Ipak, Fortuna Düsseldorf dolazi do remija 2-2, a strijelac je opet Rouwen Hennings u 76. minuti iz penala.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić oporavio se od ozljede i igrao je za Hoffenheim od 71. minute.

Mainz je ostvario važnu pobjedu u borbi za opstanak u Bundesligi, svladavši u gostima Eintracht iz Frankfurta sa 2-0 golovima Mousse Niakhaté (43) i  Pierrea Malonga (77).