Premiership

Kovačić igrao do 82. minute u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi Chelseaja

Mateo Kovačić/Foto REUTERS

Chelsea je praktički riješio pitanje pobjednika već u prvih 10 minuta kada je golovima Havertza (8) i Pulišića (10) poveo sa 2-0

LONDON Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić igrao je do 82. minute u 4-1 (3-0) gostujućoj pobjedi Chelseaja protiv Crystal Palacea u 31. kolu engleskog prvenstva.

Chelsea je praktički riješio pitanje pobjednika već u prvih 10 minuta kada je golovima Havertza (8) i Pulišića (10) poveo sa 2-0, a nakon što je Zouma (30) glavom zakucao loptu u mrežu za 3-0 bilo je jasno kako nema povratka za Crystal Palace. U nastavku je prvo Benteke (63) smanjio na 3-1 da bi Pulišić (78) svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

Ovom pobjedom Chelsea je stigao na četvrto mjesto ljestvice sa 54 boda, dva više od petog Liverpoola, koji je ranije u subotu svladao Aston Villu sa 2-1, i šestog West Ham Uniteda koji će u nedjelju ugostiti Leiceter City. Crystal Palace je ostao 13. sa 38 bodova.