Francusko prvenstvo

Kovačev Monaco protiv Bresta ostvario i devetu pobjedu u posljednjih jedanaest utakmica

Niko Kovač/Foto REUTERS

MONACO  U susretu 27. kola francuskog nogometnog prvensta Monaco je pobijedio Brest sa 2-0 produživši niz bez poraza na 11 susreta.

Momčad Nike Kovača je tek u posljednjih 15 minuta probila obranu gostiju, a golove su zabili Stevan Jovetić (76) i Kevin Volland (90),

Monaco je i ranije mogao do vodstva, no Wissam Ben Yedder je u 30. minuti promašio jedanaesterac.

Bila je to deveta Monacova pobjeda uz zadnjih 11 kola uz dva remija, a trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu Le Championnata sa 55 bodova koliko ima i Lyon na trećem mjestu, ali uz utakmicu manje.

Vodi Lille sa 58 bodova, dok PSG ima bod manje.