Prijateljski susreti

Kekova Slovenija u zadnjoj minuti izvukla remi protiv Sj. Makedonije. Rijekin Velkovski odigrao cijeli susret, Milan Ristovski ostao na klupi

Igrači Slovenije slave pogodak/Foto REUTERS

Nakon poluvremena bez ijednog udarca na gol, Makedonija je povela 1:0 pogotkom Elifa Elmasa u 55. minuti, a Kekove izabranike izvukao je Domen Črnigoj u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

RIJEKA Slovenija Matjaža Keka u prijateljskom utakmici izvukla je remi sa Sjevernom Makedonijom u posljednjoj, 96. minuti susreta.

U reprezentaciji Sj. Makedonije cijelu je utakmicu odigrao Rijekin igrač Darko Velkovski, dok Milan Ristovski nije ulazio s klupe.

Slovačka i Bugarska su remizirali 1:1, a Kosovo je s visokih 4:1 nadigrao San Marino. Sva četiri pogotka postigao je Vedat Muriqi.