Serie A

Juventus slavio u Bologni, Cristiano Ronaldo pogodio s bijele točke nakon intervencije VAR-a

Cristiano Ronaldo/Foto REUTERS

Juventus je ovom pobjedom privremeno pobjegao na četiri boda prednosti od Lazija koji tek treba odigrati svoj susret 27. kola

BOLOGNA Nogometaši Juventusa svladali su Bolognu u gostima 2:0 u susretu 27. kola Serie A. Torinezi su poveli u 23. minuti kada je Cristiano Ronaldo iskoristio najstrožu kaznu dosuđenu nakon intervencije VAR-a. Drugi pogodak djelo je Paula Dybale. Atraktivnim udarcem u 36. minuti pospremio je loptu u mrežu. Juventus je ovom pobjedom privremeno pobjegao na četiri boda prednosti od Lazija koji tek treba odigrati svoj susret 27. kola.

Juventus je utakmicu završio s igračem manje. U prvoj minuti sudačke nadoknade vremena drugi žuti karton dobio je Danilo.