Serie A

Juventus lako protiv Udinesea, Ronaldo zabio dva pogotka i asistirao

Cristiano Ronaldo/Foto REUTERS

TORINO Nogometaši Juventusa svladali su na svojem terenu Udinese rezultatom 4:1 u susretu 15. kola Serie A.

Juventus je do vodstva doveo Cristiano Ronaldo u 31. minuti, a u prvom su poluvremenu do pogotka došli i gosti, ali im je gol u 10. minuti poništen zbog igranja rukom.

Ronaldo je kao asistent sudjelovao i u pogotku Chiese u 49. minuti, zatim je ponovno bio strijelac u 70., da bi Dybala u 93. minuti zaključio utakmicu četvrtim pogotkom Juventusa. I domaćim je nogometašima poništen pogodak, u 52. minuti zabio je Ramsey, ali je golu prethodilo igranje rukom.

U 90. minuti počasni je pogodak za Udinese zabio Zegelar.

Juventus je sada na petom mjestu ljestvice s 27 bodova, deset manje od vodećeg Milana.