Druga HNL

JUNAK – OPATIJA 0:2 Kraj utakmice, Opatija golovima Weitzera i Pejanovića svladala Junak i skočila na drugo mjesto

U momčad Opatije vratili su se Bertoša i Iveša

SINJ Nogometaši Opatije od 15 sati u 10. kolu Druge HNL gostuju u Sinju. Junak je u stanci promjenio trenera i ojačao svoje redove pa Opatijce ne čeka nimalo jednostavan zadatak. Momčad trenera Zorana Bogolina je do stanke bila strahovito učinkovita na gostovanjima, Opatijci se nadaju da će taj niz nastaviti i nakon prvog ovosezonskog gostovanja u Dalmaciji.

U sastavu Opatije sigurno neće biti ozlijeđenog Matije Matulje.

Čekamo službene sastave.

Stigli su sastavi. U momčad Opatije vratili su se oporavljeni Iveša i Bertoša.

90. minuta: Kraj utakmice.

GOL!!! Pejanović je ubačaj Bertoše pogodio za 0:2 u Sinju. Opatijci su blizu nove gostujuće pobjede.

85. minuta: Glavaš je u 85. minuti glavom promašio veliku priliku za 0:2.

75. minuta: Nema još golova u nastavku.

46. minuta: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minuta: Kraj prvoga poluvremena.

35. minuta: Sinjani nisu bezopasni, Iveša je sjajnom intervencijom spriječio poravnanje.

30. minuta: Bertoša je mogao uvećati vodstvo Opatijaca, ali je pucao kraj gola.

GOL!!! Ivor Weitzer pogodio je iz slobodnjaka za vodstvo Opatijaca u 18. minuti.

16. minuta: Opatija je stekla igrača više, pocrvenio je Hrvoje Čubić. Vratar Sinjana istrčao je i zaustavio Junuzovića izvan kaznenog prostora prekršajem za isključenje.

1.minuta: Počela je utakmica u Sinju.

JUNAK – OPATIJA 0:2

Gradski stadion. Gledatelja: 450. Sudac: Matej Horvat (Zagreb). Strijelci: 0:1 Weitzer (18′), 0:2 Pejanović (87′). Žuti kartoni: -. Crveni karton: Čubić (16′).

JUNAK: Čubić, Vuković, S. Barać, Bašić-Šiško, M. Barać, Seo Woomin, Mihovilović, Jenjić, Botica, Manenica, Jandrek.

OPATIJA: Iveša, Maloku, Jukičić, Ivančić, Bogolin, Weitzer, Junuzović, Lucić, Mohorovičić, Zgrablić, Bertoša.