Serie A

Ivanu Juriću veliki bod protiv neuvjerljivog Intera, Marcelo Brozović igrao do 70. minute

Stadion Marc'Antonio Bentegodi uoči ogleda Verone i Intera/Foto REUTERS

Udinese je pobjedom kod Spala napravio značajan korak prema ostanku u ligi

VERONA Odigrane su posljednje utakmice 31. kola Serie A. Verona hrvatskog stručnjaka Ivana Jurića nastavila je dobrim igrama u posljednje vrijeme i osvojila veliki bod protiv Intera. Verona je golom Darka Lazovića povela  u 2. minuti utakmice, a onda početkom nastavka jefino prosula prednost u razmaku od samo šest minuta. U 49. minuti za 1:1 pogodio je Antonio Candreva, a u 55. minuti loptu je u vlastitu mrežu poslao Federico Dimarco.

Igrači Verone se, međutim, nisu predavali i u 88. minuti konačnih i najrealnijih 2:2 postavio je Miguel Veloso.

Marcelo Brozović igrao je do 70. minute za Inter koji je propustio pobjedom preskočiti Atalantu na trećem mjestu.

U drugom susretu večeri Udinese je u gostima bio bolji od Spala – 3:0. Friuliani su ovom pobjedom napravili veliki korak prema ostanku u ligi.