Barcelona vs. Sevilla

Ivan Rakitić odigrao 78 minuta u remiju protiv svojeg bivšeg kluba

Ivan Rakitić (Sevilla) i Sergio Busquets (Barcelona)/Foto REUTERS

BARCELONA U posljednjoj utakmici i derbiju 5. kola Barcelona i Sevilla odigrali su 1-1 na Camp Nou.

Sevilla je povela u 8. minuti pogotkom Luuka de Jonga, no samo dvije minute poslije Coutinho je iskoristio pogrešku gostujućeg kapetana Jesusa Navasa koji mu je idealno ostavio loptu za pogodak nakon što je pokušao zaustaviti Messijevo dodavanje prema Brazilcu.

Do kraja utakmice je bilo nekoliko pokušaja s obje strane, a najbolju priliku za Barcelonu imao je u sučevom dodatku Trincao, ali je njegov udarac iz izgledne situacije obranio gostujući vratar Bono.

U povratku na Camp Nou u Sevillinom dresu Ivan Rakitić je odigrao dobrih 78 minuta.