Serie A

Inter u Bologni prosuo bodove vrijedne povratka na vrh, Ivan Perišić i Mario Pašalić strijelci

Ivan Perišić/Foto REUTERS

BOLOGNA Ivan Perišić doveo je u 3. minuti Inter u vodstvo u Bologni, ali domaćin je preokretnuo golovima Marka Arnautovića (28′) i Nicole Sansone (82′), te odradio veliki posao za – Milan.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijelu utakmicu za Inter koji je imao 26 udaraca, od toga sedam unutar okvira, ali samo je jedan završio u mreži. Kod domaćih od pet udaraca dva su rezultirala pogocima.

Inter je propustio pobjedom preuzeti prvo mjesto na ljestvici, Milan četiri kola prije kraja ima dva boda prednosti.

Ludu utakmicu odigrali su Atalanta i Torino. Jurićeva momčad vodila je 1:0 i 4:2, a na kraju je završilo 4:4! Mario Pašalić zabio je u 78. minuti za 3:4, a konačnih 4:4 postavio je Muriel u 84. minuti s bijele točke. Nakon pola sata iz igre je zbog ozljede izašao Pjaca. Umjesto njega ušao je Brekalo.

U prvoj od tri zaostale utakmice 20. kola nogometaši Udinesea su sa 4:0 slavili na gostovanju kod Fiorentine.

Pablo Mari je u 12. minuti doveo Udinese u vodstvo, a u 36. minuti je Gerard Deulofeu udvostručio prednost gostiju. Taj je rezultata stajao sve do sučevog dodatka u drugom poluvremenu, kad su Walace (90+2) i Udogie (90+6) potpuno potopili “Viole”.