Druga HNL

INTER – ORIJENT 1919 1:2 Kraj utakmice u Zaprešiću! Krimejčani s desetoricom napravili veliki preokret!

Sudac Dadić propustio je u 21. minuti dosuditi najstrožu kaznu za Krimejčane, umjesto toga pokazao je žuti karton Flegi koji je ubrzo zaradio i drugu opomenu, te isključenje

RIJEKA Nogometaši Orijenta 1919 od 19 sati gostuju na travnjaku donedavnog prvoligaša Intera. Krimejčani traže izlaz iz mini krize, pozitivan rezultat nakon dva uzastopna poraza pod vodstvom novoga trenera Damira Milinovića. Zadatak neće biti nimalo lagan, Zaprešićani su dobro krenuli u novo prvenstvo najavljujući ekspresni povratak u Prvu HNL.

Stigli su službeni sastavi. Utakmicu iz Zaprešića prenosit ćemo uživo.

90+5. minuta: Kraj utakmice. Orijent je ostvario prvu pobjedu ove sezone.

77. minuta: Orijent još uvijek vodi u Zaprešiću, gosti iz Rijeke čvrsto čuvaju vodstvo s igračem manje.

GOL!!! Tadejević zabija za 1:2 i veliki preokret Krimejčana u 61. minuti nedugo nakon što je Črnko pogodio okvir gola.

GOL!!! Vedran Gerc je u 49. minuti nakon kornera poravnao na 1:1

46. minuta: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minuta: Kraj prvoga poluvremena u Zaprešiću.

GOL!!! Zaprešićani su iskoristili igrača više na terenu i u 35. minuti poveli preko Goričana. Igrač Intera udarcem iskosa pogodio je suprotni kut za vodstvo svoje momčadi.

23. minuta: Flegi su očito popustili živci, napravio je prekršaj na sredini igrališta i dobio drugi žuti karton. Orijent 1919 je ostao s igračem manje.

21. minuta: Gosti su tražili kazneni udarac nakon pada Flege u šesnaestercu Zaprešićana (duel s Vranjkovićem), ali sudac mu je pokazao žuti karton zbog simulacije. Dojam je da je sudac pogriješio, odnosno da je kontakt postojao.

20. minuta: Nema golova u Zaprešiću, igra se uglavnom između dva kaznena prostora.

1. minuta: Počela je utakmica u Zaprešiću.

INTER – ORIJENT 1919 1:2

SRC Ivan Laljak Ivić. Bez gledatelja. Sudac: Toni Dadić (Zagreb). Strijelci: 1:0 Goričan (35′), 1:1 Gerc (49′), 1:2 Tadejević (61′). Žuti kartoni: . Crveni karton: Flego (23′).

INTER: Matković, Grgić, Nekić, Dumić, Šroler, Mamut, Goričan, Barić, Vranjković, Abramović, Mazalović.

ORIJENT 1919: Berković, Mulac, Fatić, Gerc, Flego, Smolčić, Monjac, Liber, Vidas, Črnko, Tadejević.