Hrvatski Kup

Dvoboj labinskog Rudara i Inter Zaprešića prekinut zbog jake kiše

LABIN Posljednji dvoboj šesnaestine finala Hrvatskoga kupa između nogometaša trećeligaša Rudara i drugoligaša Inter Zaprešića u Labinu prekinut je u 46. minuti dvoboja kod rezultata 0-0.

Jako nevrijeme i posve natopljen teren onemogućilo je odigravanje utakmice u drugom poluvremenu, pa je sudac Vedran Jelenčić odlučio prekinuti dvoboj jer se i prvo poluvrijeme igralo na rubu regularnost.

Pred 300-tinjak gledatelja veću dominaciju u prvom dijelu imao je Rudar, koji je u 16. minuti promašio i jedanaesterac. Pucao je Macan, ali je vratar zaprešićkog drugoligaša Križanović obranio šut.

Prema još neprovjerenim informacijama, nastavak bi trebao uslijediti u utorak u 16 sati.

Pobjednik ovog susreta u osmini finala ide na trećeligaša Oriolik.