Premiership

Crystal Palace golom u 84. minuti uzeo sva tri boda protiv Aston Ville

Izjednačenje, a onda i pobjedu u drugom poluvremenu domaćoj momčadi donose Zaha koji je u 75. minuti zatresao mrežu Aston Ville, a onda Mitchell u 84. minuti.

LONDON Crystal Palace je u nedjelju u utakmici 36. kola engleskog prvenstva kod kuće sa 3-2 svladao Aston Villu.

Poveli su gosti u 17. minuti golom McGinna, a Crystal Palace izjednačuje u 32. minuti i strijelac je Benteke. Međutim, dvije minute kasnije Ghazi podiže na 2-1 za Aston Villu. Izjednačenje, a onda i pobjedu u drugom poluvremenu domaćoj momčadi donose Zaha koji je u 75. minuti zatresao mrežu Aston Ville, a onda Mitchell u 84. minuti.

Crystal Palace je na 13. mjestu u engleskom prvenstvu sa 44 boda, dok je Aston Villa 11. sa 49 bodova.